Czy wiesz że możesz zintegrować nasz instalator ze swoją stroną firmową tak, aby Twój klient myślał że zamawia system bezpośrednio u Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas !!!

Optymalizacja SEO dla Magento 1 i Magento 2

500,00 zł
W magazynie
SKU
oseo


Optymalizacja SEO dla Magento 1 i Magento 2 wraz z optymalizacją szybkości działania i wczytywania się sklepu.

Przyznajemy ze nie jesteśmy agencją Seo z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy grupą programistów i administratorów którzy przez lata z takimi agencjami współpracowali. Nabyte w tej współpracy doświadczenie pozwala nam sądzić ze pozycjonowanie do poziomu średniozaawansowanego można wykonać trzymając się kilkunastu podstawowych zasad. My te zasady doskanoale znamy i nasza wiedzę pozwoli lepiej pozycjonować się Twojemu sklepowi Magento 2.

Wykonamy szereg czynności które znacznie poprawią odbiór Twojej witryny przez wyszukiwarki (Google etc.). W ramach usługi dokonamy także optymalizacji szybkości wczytywania sklepu co jest nie tylko pomocne w wyszukiwaniu ale także pozytywnie wpływa na odbiór Twojego sklepu przez Twoich klientów

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.