Jak to działa

Wprowadzenie

Magento to jeden z najbardziej popularnych systemów sklepów internetowych w ostatnich latach. Juz podstawowa wersja skryptu Magento jest bardzo rozbudowana, posiada wiele ciekawych funkcjonalności, które sprawiają że sklepy zbudowane na tek platformie wyglądają bardzo profesjonalnie. Jedną z największych zalet Magento jest jego modułowość. To pozwala na łatwe modyfikowanie funkcjonalności sklepu według potrzeb.

Dodatkowo najnowsza wersja Magento 2 jest jeszcze prostsze do obsługi oraz utrzymania. Zdobywa ona coraz większą popularność dzięki swojej skalowalności, a także sprawia że nawet duże systemy sklepowe nie potrzebują tak wielkiej infrastruktury hostingowej w porównaniu do sklepów Magento 1.

Wykorzystanie Docker-a

Jako że zajmujmy się hostingiem sklepów Magento już od prawie 10lat to szukaliśmy rozwiązania które ułatwiło by naszym klientom rozpoczęcie pracy z tym systemem.
Bardzo popularne jest teraz zamykanie aplikacji w kontenerach, dlatego pojawił się pomysł zastosowania systemu Docker do hostowania i tworzenia gotowych sklepów Magento.
Docker pozwala budować środowisko hostingowe oraz aktualizować jego oprogramowanie w czasie nieosiągalnym dla innych rozwiązań.
Pozwala także na wysoki poziom izolacji rożnych środowisk, dlatego nawet różne sklepy hostowane na jednej maszynie działają dla siebie w sposób niewidoczny.

Od czego zacząć

Dziś urealniamy ten pomysł i prezentujemy Wam automatyczny system tworzenia sklepów internetowych Magento 2. Składając bezpłatne zamówienie możecie w ciągu kilku minut stać się właścicielami sklepu internetowego Magento 2. Nie musicie znać się na instalacji sklepów internetowych. Całość zrobi za Was algorytm, a jego wynikiem będzie działający sklep.

Po kilku minutach od złożenia zamówienia dostaniecie wiadomość e-mail z adresem sklepu, danymi dostępami do panelu administracyjnego. W tej wiadomości e-mail znajdują się też dostępy do systemu plików przez SSH, mogą one być przekazane Twojemu programiście który zajmie się dostosowaniem sklepu do twoich potrzeb. W tym momencie sklep Magento 2 jest już gotowy do działania, dodawania kategorii, produktów, zmiany ustawień systemowych.

Cały gotowy sklep jest skonfigurować tak żeby sprostać oczekiwaniom początkującego użytkownika, posiada:

najnowszą polską lokalizację, dzięki której sklep jest przygotowany na start na rynku polskim,
wgrane produkty testowe, które pokazują możliwości sklepu Magento 2, a które można łatwo usunąć z panelu administracyjnego,
strona sklepu jest szyfrowana nowym certyfikatem SSL, który zabezpiecza komunikację między serwerem a klientem sklepu oraz administratorem.
Oczywiście wszystko to bezpłatnie przez pierwsze 3 miesiące. Po miesiącu możesz przedłużyć działanie usługi na następny miesiąc, lub usunąć usługę jeśli nie spełnia twoich oczekiwań.

Dodatkowe usługi

Razem ze sklepem możesz zamówić u nas inne usługi które okażą się bardzo przydatne podczas pracy ze sklepem:

podpięcie własnej domeny pod sklep gdy już będzie gotowy - na początku sklep stoi pod domeną testową co upraszcza rozpoczęcie pracy z Magento2
instalacja wybranego modułu magento, który pozwoli dodać nowe funkcjonalności
pomoc przy problemach związanych z Magento 2
We wszystkich tych i innych sprawach napisz do nas

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.