Czy wiesz że możesz zintegrować nasz instalator ze swoją stroną firmową tak, aby Twój klient myślał że zamawia system bezpośrednio u Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas !!!

Instalacja i konfiguracja dowolnego modułu Magento 2

100,00 zł
W magazynie
SKU
modul


Cena dotyczy znanych i polarnych modułów magento, które nie generują problemów z systemem. Za dodatkową opłatą oferujemy także naprawę oraz dostosowanie wskazanego modułu do Twojej wersji Magento 2

Chcesz dodać do swojego Magento 2 moduł ale nie wiesz jak to zrobić? Szukasz w internecie i dalej jest to dla Ciebie czarna magia? Nie ryzykuj uszkodzenia sklepu i przerwy w sprzedaży produktów, napisz do nas, zostaw to profesjonalistom.

Specjaliści z mage24.pl sprawdzą kompatybilność modułu z Twoją wersją Magento 2 oraz przeprowadzą na testowej domenie instalację weryfikują czy moduł nie uszkodzi sklepu. Jak testy przejdą pozytywnie dopiero wtedy  sprawnie przeprowadza instalację modułu na Twoim sklepie produkcyjnym.


Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.