Import produktów do Magento 2

200,00 zł
W magazynie
SKU
import

Cena dotyczy importu z magento 1 do 1000 produktów. Inne systemy oraz duże sklepy magento będą wyceniane indywidualnie.

Posiadasz sklep internetowy z rozbudowaną bazą produktów? Twój aktualny system nie spełnia Twoich oczekiwań, jest przestarzały i mało intuicyjny? Mamy dla Ciebie genialne rozwiązanie.

Zbuduj z nami swój unikalny, nowoczesny sklep na Magento 2 i ciesz się innowacyjnymi rozwiązaniami na każdym kroku. Równocześnie nie musisz odbudowywać swojej bazy produktów, nie trać czasu na mozolne przenoszenie danych swojego starego sklepu. Nasi specjalisci z mage24.pl specjalnie dla Ciebie przygotują mechanizmy importu starej bazy produktów do Magento 2.

Sprawdź jakie to proste!

Import produktów do sklepu Magento to proces, który umożliwia łatwe dodawanie, aktualizację lub zmianę danych dotyczących produktów w Twoim sklepie. Możesz importować produkty zewnętrzne lub użyć pliku CSV lub Excela do masowego dodawania produktów.

Oto ogólny opis, jak przeprowadzić import produktów do sklepu Magento:

  1. Przygotowanie pliku CSV lub Excela: Pierwszym krokiem jest przygotowanie pliku CSV lub Excela zawierającego dane dotyczące produktów, które chcesz zaimportować. Plik powinien zawierać kolumny odpowiadające różnym polom danych produktu, takim jak nazwa, cena, SKU, opis, kategoria, atrybuty itp.
  2. Wybór profilu importu: W panelu administracyjnym Magento wybierz zakładkę "System" i przejdź do "Import/Export" -> "Import". Wybierz profil importu "Products" lub odpowiedni profil zależnie od Twoich potrzeb.
  3. Konfiguracja ustawień importu: W ustawieniach importu możesz określić, jakie pola danych będą importowane, jakie pola są wymagane, jakie kolumny w pliku CSV odpowiadają poszczególnym polom danych Magento itp. Możesz również określić, jak Magento ma postępować w przypadku konfliktów, takich jak duplikaty SKU lub aktualizacja istniejących produktów.
  4. Mapowanie pól: W tej sekcji możesz dokonać mapowania pól w pliku CSV na odpowiednie pola w Magento. To pozwoli na właściwe dopasowanie danych z pliku CSV do odpowiednich pól produktów w sklepie Magento.
  5. Prześlij plik CSV: Wybierz plik CSV z danymi produktów i prześlij go do systemu Magento zainstlowanym w naszym serwisie lub na Sklepy Magento 2.
  6. Przegląd i walidacja danych: Magento wyświetli podgląd danych z pliku CSV, gdzie możesz sprawdzić poprawność danych i dokonać ewentualnych poprawek. Upewnij się, że wszystkie informacje są poprawne przed kontynuacją importu.
  7. Rozpoczęcie importu: Po przeglądzie i walidacji danych możesz rozpocząć import. Magento przetworzy plik CSV i zaimportuje produkty do Twojego sklepu. Może to chwilę potrwać, w zależności od rozmiaru pliku i ilości importowanych produktów.
  8. Sprawdzenie wyników importu: Po zakończeniu importu możesz sprawdzić raport importu, który zawiera informacje o sukcesach i ewentualnych błędach importu. Możesz również sprawdzić zaktualizowane lub dodane produkty w panelu administracyjnym sklepu Magento.

Przy korzystaniu z funkcji importu produktów w Magento zaleca się przetestowanie procesu na małej próbce danych przed wykonaniem masowego importu, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie i dane są importowane zgodnie z przygotowanymi plikami

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.