Zamów sklep do testów

Testuj sklep Magento 2 przez cały miesiąc bez opłat

Jako nowi klienci macie możliwość darmowego przetestowania sklepu Magento 2 hostowanego na naszych serwerach, po upływie miesiąca możecie przedłużyć działanie sklepu jeśli chcecie zachować wprowadzone zmiany, w innym wypadku sklep zostanie zablokowany. Dodatkowo zawsze możecie wcześniej usunąć usługę jeśli uznacie że nie jest już Wam potrzebna.

Magento 2 w 5 minut

Już kilka minut po złożeniu zamówienia w naszym serwisie dostajesz automatyczną wiadomość o utworzeniu sklepu Magento 2 z indywidualnym bezpiecznym adresem WWW dzięki któremu może zacząć pracę. Masz możliwość wejść do panelu administracyjnego jak i zarządzać plikami za pomocą SSH/SFTP.

Polska lokalizacja

Zadaliśmy sobie dużo trudu żeby przygotować sklep w takiej formie jak to widoczne na zdjęciu obok. W tym momencie wszystkie frazy na widoku sklepu są przetłumaczone. Polskie tłumaczenia dostępne na rynku są bardzo słabej jakości, jednak nam udało się przygotować sklep w taki sposób, aby pokazać wszystko co najlepsze w platformie Magento 2.

Aktualizacje Magento

W tym momencie wszystkie sklepy tworzone u nas to Magento 2 w najnowszej wersji 2.3.4. Gdy pojawi się nowa wersja kilka dni później powinna być dostępna u nas w serwisie. Jako że wersja 2.4.0 wprowadza dużo ważnych zmian i poprawek, z niecierpliwością czekamy aż zostanie udostępniona by przedstawić ją naszym klientom.

Ograniczenia sklepu

Sklep nie ma ograniczeń, oczywiście ilość produktów oraz ich obrazków jest ograniczona pamięcią oraz powierzchnią serwera, ale dla początkującego użytkownika sklepu nie powinno mieć to znaczenia. Jak w każdym sklepie może dodawać kategorie, produkty oraz klientów.

Wydajność hostingu

Jako że hosting jest darmowy nie możemy zapewnić szybkiego działania każdej strony sklepu, jednak będziemy bardzo się starali sprostać Waszym wymaganiom. Należy pamiętać że gdy klient przedłuży działanie hostingu opłacając abonament jego sklep zostanie przeniesiony na serwery na których sklep będzie działał widocznie szybciej i stabilniej.

Bezpieczeństwo

Od wielu lat nasza firma zajmuje się hostingiem dlatego dokładamy najwyższych starań aby powierzone nam dane były przechowywane według najwyższych standardów. Dodatkowo każdy sklep założony w naszym systemie jest zabezpieczony certyfikatem SSL.

Masz inne pytania

Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Kliknij tutaj, aby zamówić gotowy sklep

Copyright © 2010-2018 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.