Jak to działa

Wprowadzenie

Magento to jeden z najbardziej popularnych systemów sklepów internetowych w ostatnich latach. Juz podstawowa wersja skryptu Magento jest bardzo rozbudowana, posiada wiele ciekawych funkcjonalności, które sprawiają że sklepy zbudowane na tek platformie wyglądają bardzo profesjonalnie. Jedną z największych zalet Magento jest jego modułowość. To pozwala na łatwe modyfikowanie funkcjonalności sklepu według potrzeb.

Dodatkowo najnowsza wersja Magento 2 jest jeszcze prostsze do obsługi oraz utrzymania. Zdobywa ona coraz większą popularność dzięki swojej skalowalności, a także sprawia że nawet duże systemy sklepowe nie potrzebują tak wielkiej infrastruktury hostingowej w porównaniu do sklepów Magento 1.

Wykorzystanie Docker-a

Jako że zajmujmy się hostingiem sklepów Magento już od prawie 10lat to szukaliśmy rozwiązania które ułatwiło by naszym klientom rozpoczęcie pracy z tym systemem.
Bardzo popularne jest teraz zamykanie aplikacji w kontenerach, dlatego pojawił się pomysł zastosowania systemu Docker do hostowania i tworzenia gotowych sklepów Magento.
Docker pozwala budować środowisko hostingowe oraz aktualizować jego oprogramowanie w czasie nieosiągalnym dla innych rozwiązań.
Pozwala także na wysoki poziom izolacji rożnych środowisk, dlatego nawet różne sklepy hostowane na jednej maszynie działają dla siebie w sposób niewidoczny.

Od czego zacząć

Dziś urealniamy ten pomysł i prezentujemy Wam automatyczny system tworzenia sklepów internetowych Magento 2. Składając bezpłatne zamówienie możecie w ciągu kilku minut stać się właścicielami sklepu internetowego Magento 2. Nie musicie znać się na instalacji sklepów internetowych. Całość zrobi za Was algorytm, a jego wynikiem będzie działający sklep.

Po kilku minutach od złożenia zamówienia dostaniecie wiadomość e-mail z adresem sklepu, danymi dostępami do panelu administracyjnego. W tej wiadomości e-mail znajdują się też dostępy do systemu plików przez SSH, mogą one być przekazane Twojemu programiście który zajmie się dostosowaniem sklepu do twoich potrzeb. W tym momencie sklep Magento 2 jest już gotowy do działania, dodawania kategorii, produktów, zmiany ustawień systemowych.

Cały gotowy sklep jest skonfigurować tak żeby sprostać oczekiwaniom początkującego użytkownika, posiada:

  • najnowszą polską lokalizację, dzięki której sklep jest przygotowany na start na rynku polskim,
  • wgrane produkty testowe, które pokazują możliwości sklepu Magento 2, a które można łatwo usunąć z panelu administracyjnego,
  • strona sklepu jest szyfrowana nowym certyfikatem SSL, który zabezpiecza komunikację między serwerem a klientem sklepu oraz administratorem.

Oczywiście wszystko to bezpłatnie przez pierwszy miesiąc. Po miesiącu możesz przedłużyć działanie usługi na następny miesiąc, lub usunąć usługę jeśli nie spełnia twoich oczekiwań.

Dodatkowe usługi

Razem ze sklepem możesz zamówić u nas inne usługi które okażą się bardzo przydatne podczas pracy ze sklepem:

  • podpięcie własnej domeny pod sklep gdy już będzie gotowy - na początku sklep stoi pod domeną testową co upraszcza rozpoczęcie pracy z Magento2
  • instalacja wybranego modułu magento, który pozwoli dodać nowe funkcjonalności
  • pomoc przy problemach związanych z Magento 2

We wszystkich tych i innych sprawach napisz do nas


Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.