Czy wiesz że możesz zintegrować nasz instalator ze swoją stroną firmową tak, aby Twój klient myślał że zamawia system bezpośrednio u Ciebie? Zadzwoń lub napisz do nas !!!

Integracja Magento 2 z systemem Baselinker

200,00 zł
W magazynie
SKU
baselinker

Integracja twojego sklepu Magento 2 z najbardziej rozbudowanym polskim systemem sprzedaży na Allegro, Amazon i eBayu.

Chcesz aby Twoje Magento 2 było zintegrowane z największymi marketplace w internecie? Potrzebujesz nowych kanałów sprzedaży? Nawiaż współpracę z serwisem Baslinker.pl i sprzedawaj swoje produkty Na Allegro, Ebay oraz Amazon. Równocześnie zintegruj swoje zamówienia z systemami wysyłkowymi największych kurierów. Pokaż światu swoje produkty dzięki Magento 2 zintegrowanym z platformą Baselinker.pl.

My za Ciebie skonfigurujemy Magento oraz panel Baslinker.pl abyś Ty mogł zajac się tylko przyjmowaniem zamówień.


Integracja z Baselinker dla Magento 2 dostarcza szereg korzyści dla właścicieli sklepów online. Oto kilka z nich:

  • Centralizacja zarządzania zamówieniami: Integracja umożliwia połączenie sklepu Magento z platformą Baselinker, co umożliwia centralizację zarządzania zamówieniami. Możesz łatwo monitorować, przetwarzać i aktualizować zamówienia z różnych kanałów sprzedaży, takich jak sklep internetowy, marketplace'y, porównywarki cenowe itp., wszystko w jednym miejscu.
  • Automatyzacja procesów: Baselinker oferuje funkcje automatyzacji, które mogą znacznie usprawnić codzienne operacje biznesowe. Możesz skonfigurować automatyczne importowanie i eksportowanie produktów, synchronizację stanów magazynowych, ustawienie reguł cenowych i wiele więcej. To pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, eliminując potrzebę ręcznego zarządzania tymi procesami.
  • Synchronizacja stanów magazynowych i inwentarza: Dzięki integracji z Baselinker, stan magazynowy i dostępność produktów w sklepie Magento mogą być automatycznie aktualizowane na podstawie innych kanałów sprzedaży. Gwarantuje to, że klienci zawsze będą widzieć aktualne informacje o dostępności produktów, co pomaga uniknąć sytuacji, gdy sprzedajesz produkty, które są już wyprzedane.
  • Zarządzanie wieloma kanałami sprzedaży: Baselinker pozwala na zarządzanie sprzedażą na różnych platformach, takich jak Allegro, eBay, Amazon, Etsy i wiele innych. Dzięki integracji z Magento, możesz skoordynować swoje działania na tych platformach i zarządzać zamówieniami, stanami magazynowymi i innymi aspektami sprzedaży z jednego miejsca.
  • Analiza i raportowanie: Baselinker oferuje zaawansowane narzędzia analizy i raportowania, które pomagają zrozumieć wydajność Twojego sklepu Magento oraz innych kanałów sprzedaży. Możesz śledzić sprzedaż, marże, popularność produktów i inne metryki, co umożliwia podejmowanie lepiej poinformowanych decyzji biznesowych.
  • Zainstalowane u nas sklepy Magento, jak i sklepy zainstalowane na platformie Sklepymagento2.pl sklepy są w pełni kompatybilne z platformą Baselinker.

Integracja Baselinker z Magento 2 zapewnia kompleksowe narzędzia do zarządzania i optymalizacji procesów sprzedażowych. Dzięki temu możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu, podnoszeniu jakości obsługi klienta i zwiększaniu efektywności działania.

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.