Instalacja protokołu SSL dla Twojej domeny

100,00 zł
W magazynie
SKU
ssl

Certyfikat SSL (Secure Socket Layer) to ważny element bezpieczeństwa dla sklepów internetowych opartych na platformie Magento. Jest to protokół szyfrowania, który zapewnia bezpieczne połączenie między przeglądarką użytkownika a serwerem, chroniąc przesyłane dane przed przechwyceniem i manipulacją przez osoby trzecie.

W przypadku sklepów Magento, certyfikat SSL jest niezbędny do zapewnienia poufności i integralności danych klientów. Bez tego certyfikatu, informacje takie jak dane osobowe, dane logowania, dane płatności mogą być narażone na ryzyko kradzieży lub podszywania się pod stronę sklepu.

Certyfikat SSL dla sklepu Magento umożliwia ustanowienie bezpiecznego połączenia HTTPS, które jest oznaczone zielonym zamkniętym kłódkiem w pasku adresu przeglądarki. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich dane są przesyłane w sposób szyfrowany i że strona sklepu jest autentyczna.

Certyfikat SSL można uzyskać od zaufanego dostawcy usług certyfikacyjnych (Certificate Authority) i należy go zainstalować na serwerze hostingowym sklepu Magento. Po zainstalowaniu certyfikatu, cały ruch między przeglądarką klienta a serwerem sklepu jest szyfrowany, co podnosi poziom bezpieczeństwa i zaufania dla klientów.

Warto zauważyć, że posiadanie certyfikatu SSL jest również czynnikiem wpływającym na pozycję strony sklepu w wynikach wyszukiwania Google. Wysokiej jakości certyfikat SSL może przyczynić się do poprawy widoczności sklepu w wyszukiwarce i zwiększenia zaufania klientów.

Pamiętaj że w naszym systemie jak i w serwisie Sklepy Magento 2 certyfikaty SSL instalowane są automatycznie.

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.