Hosting Apache 2, PHP, MySQL 8, Elasticsearch 7 dla Magento 2.4

Już od 0,00 zł
W magazynie
Tylko %1 pozostał
SKU
hosting-magento

Hosting dla programisty dostosowany do instalacji sklepu Magento 2.4. Jest to zmodyfikowane środowisko LAMP, czyli zainstalowane są tam takie serwery jak: Apache 2.4, PHP (wersja do wyboru), MySQL 8.0 i Elasticsearch 7.17. Czas utrzymywania usługi to 3 miesięcy z możliwością bezpłatnego przedłużenia działania usługi realizowanego z panelu klienta sklepu. Hosting realizowany jest na serwerach testowych firmy hosting-magento.pl. Oferta zawiera:

  • Dostęp do konsoli SSH
  • Certyfikat SSL na testowej domenie
  • Dostęp do plików przez SFTP
  • Dostęp do bazy danych za pomocą PhpMyAdmin
  • Dostep do konta root za pomocą polecenia SUDO

Aby rozpocząć pracę z naszym hostingiem, należy zalogować się do SSH za pomocą danych, które zostały przesłane do Ciebie w wiadomości e-mailu po złożeniu zamówienia w sklepie Mage24.pl.

Najprościej zrobić to otwierając Terminal (MacOS / Linux) lub Wiersz poleceń / Powershell (Windows) i wykonać komendę: ssh www-data@[NAZWA_SERWERA] -p [PORT_SSH] a następnie podać hasło.

Poniżej znajduje się lista poleceń które trzeba wykonać, aby zainstalować Magento 2.4 na Twoim nowy koncie hostingowym:

  1. pobrać  z repozytorium kopię Magento za pomocą polecenia composer: composer create-project --repository=https://repo.magento.com/ magento/project-community-edition html, prawodpodobie będą potrzebne klucze Magento Marketplace, które możesz wygenerować na stronie: https://commercemarketplace.adobe.com/ w sekcji My Profile -> Access Keys
  2. nastepnie proszę wejść do katalogu html gdzie będą się znajdować pliki sklepu: cd ~/html
  3. zainstalować polskie tłumaczenie Magento: composer require kkkonrad/magento2-translate-pl dev-master
  4. rozpocząć instalację Magento: bin/magento setup:install --db-host=localhost --db-name=[NAZWA_BAY_DANYCH] --db-user=[UŻYTKOWNIK_BAZY_DANYCH] --db-password=[HASŁO_DO_BAZY_DANYCH] --language=pl_PL --currency=PLN --timezone=Europe/Warsaw --use-rewrites=1 --backend-frontname=[SCIEŻKA_DO_ADMINISTRACJI] --search-engine=elasticsearch7 --elasticsearch-index-prefix=m[PORT_SSH]

To powinno wystarczyć, po odwiedzeniu adresu Twojego sklepu powinna pojawić się strona główną sklepu Magento.

Po zainstalowaniu sklepu możesz rozpocząć budować moduły lub szablony. Najprościej połączyć się z serwerem za pomocą rozszeżenia Remote SSH w środowisku programistycznym Visual Studio Code. Pamiętaj że pliki sklepu znajdują się w katalogu html i podczas konfiguracji wskaż go podczas konfiguracji połączenia SSH w tym programie.

Copyright © 2010-2021 by mage24.pl powered by Magento 2. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookie przeglądarki internetowej.